14. 6. 2013
Kategorie: Reklamní články

Italská kuchyně získává stále větší oblibu

14. 6. 2013
Kategorie: Reklamní články

Italská kuchyně patří mezi nejpopulárnější cizokrajné druhy kuchyní u nás. Její obliba stále stoupá. Mnoho z nás okouzlily chutě italské kuchyně na dovolené v Itálii i ve specializovaných restauracích u nás. Italské jídlo si ovšem můžete připravit také z pohodlí svého domova. Stačí správně nakoupit suroviny.

Kvalitní suroviny jsou základ

Kvalitní suroviny by měly být základem každého vaření. Pro italskou kuchyni toto pravidlo platí dvojnásobně. Italská kuchyně je totiž založena na chutích ingrediencí, které se do pokrmu dávají. Italská jídla jsou pouze minimálně kořeněná. Proto je třeba, aby dobrou chuť pokrmu vytvořily právě kvalitní suroviny, ze kterých se vaří. Většinou se jedná o pokrmy, které jsou jednoduché na přípravu. Ale bez poctivých italských surovin to prostě nejde.

I těstoviny mají odlišnou chuť

Nejvyužívanější surovinou při přípravě italských pokrmů jsou těstoviny. Bohužel v českých obchodech nejsou prodávány pravé italské těstoviny. Chuť a složení italských těstovin je specifické a nejde nahradit. Můžete si z kvalitních surovin nachystat dobrou omáčku, ale těstoviny české výroby nikdy nebudou chutnat tak, jako v italské restauraci. Naštěstí je tu firma, která nabízí vysoce kvalitní italské potraviny do vaší kuchyně. Jedná se o společnost Italfood s.r.o. která má 3 kamenné prodejny v Praze, e-shop i velkoobchod.

Co všechno může Italfood nabídnout

Většinu ze sortimentu obchodu Italfood s.r.o. byste v klasických českých obchodech nenašli. V nabídce společnosti Italfood s.r.o. jsou totiž pouze prvotřídní italské suroviny. Nejvyšší kvalita nabízených surovin je způsobena odběrem surovin pouze u kvalitních italských výrobců. V nabídce obchodu naleznete mnoho druhů pravých italských těstovin. Dále jsou v nabídce také uzeniny, salámy, rajčata, sýry, omáčky, sladkosti, káva. Protože ke kvalitnímu italskému pokrmu patří pravé italské víno, tvoří italská vína také podstatnou část nabídky. Naleznete zde vína ze 12 různých regionů Itálie.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *