12. 6. 2014
Kategorie: Reklamní články

Kde nakoupit kvalitní španělské potraviny levně a rychle

12. 6. 2014
Kategorie: Reklamní články

Jste milovníkem španělských potravin nebo do španělské kuchyně právě pronikáte a chystáte se na její přípravu?

Není divu. Španělské pokrmy jsou totiž plné rozmanitých chutí, vůní, barev a čerstvých surovin. Nutriční specialisté se radují, neboť jsou lehké, zdraví prospěšné a plné vitamínů a důležitých minerálů, které jsou obsaženy především v kvalitním panenském olivovém oleji, olivách a čerstvé zelenině. A díky společnosti BMC Brno a jejích projektech zahrnujících prodej španělských potravin, gastro balení a excelentních vín a také internetovým stránkách sdružujícím výborné španělské recepty jste španělské kuchyni ihned blíže.

Na internetových stránkách www.bassta.cz naleznete širokou nabídku gastro balení, které je určeno restauracím, firmám, ale i běžným spotřebitelům a obsahují ty nejlepší balené potraviny, které podléhají přísnému výběru a kontrole. Snídat tak můžete vynikající španělské džemy, na dezerty lze použít konzervované ovoce, do salátů se bude hodit výborný tuňák a pro jakékoli vaření a dochucování pokrmů si dopřejte extra kvalitní olivový a balsamický olej. Gastro balení můžete navíc objednat ve větším množství a mít ho neustále k dispozici.

Pro nákup čerstvých potravin navštivte internetový obchod přidružený ke španělským receptům, kde seženete originální ingredience, jako jsou speciální rýže pro přípravu paelly, pravý blistr šafránu, chlazený jamón, klobásky či sýry a další speciální delikatesy. Ty všechny se vám budou hodit při vaření autentické španělské kuchyně. A kde hledat inspiraci? Přeci ve španělských receptech, kde naleznete podrobný popis postupu, výčet ingrediencí dle počtu osob, obrázkovou fotogalerii a k tomu informace o době přípravy a energetické hodnotě pokrmů. Recepty jsou vhodné pro každého kuchaře, tedy i začínajícího, na nic tedy nečekejte a dejte se do vaření vynikajícího Španělska za použití originálních surovin a autentických receptur.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *