19. 4. 2013
Kategorie: Reklamní články

Květiny do zahrady: Jak pěstovat květinky?

19. 4. 2013
Kategorie: Reklamní články

Na domácí zahrádku určitě patří i květiny. Květiny dokáží naši zahrádce dát krásu a nádheru. Řekneme si jak pěstovat květinky na domácí zahrádce.

Kvěintu do zahradky na zahrádku

Pokud máte rodinný domek, tak máte určitě založenou alespoň malou zahrádku. Lidé tam většinou mají nějaké ty ovocné stromky, pár keřů s ovocem a nějakou tu zeleninu. Určitě však není dobré zapomínat na květiny do zahrady. Není z nich sice reálná produkce, ale dokážou vám zlepšovat vaši náladu svoji nádherou. A vaše zahrádka bude hned krásnější.

Magnolie

Na většině zahrádek jsou vidět z pohledu květin zejména České klasicky, jakými jsou růže, tulipány nebo kopretiny. Určitě si vyplatí dát čast s pěstováním magnolie. Více informace o tom, jak je správně pěstovat se dozvíte v dřívějším článku magnolie pěstování. Dnes tam uvedené veškeré typy a rady jak správně pěstovat právě magnolie.

Hortenzie pro zkrášlení zahrádky

Chcete vaši zahrádku dodat ještě více krásy než dříve, tak si zkuste vypěstovat i hortenzie. Pokud nevíte jak na to, tak se podívejte na článek pro začátečníky s názvem hortenzie pěstování, v něm se dozvíte jak se mají správně pěstovat hortenzie a jak se mají sázet a kdy je případně je možné je přesadit na jiné stanoviště, které jsme pro ně vybraly.

Pravidelné péče o květiny na zahrádce

Nikdy by jste neměly zapomínat na to, že o květiny na zahrádce je třeba se pořádně a systematicky starat, jinak vaše květinková zahrádka bude postupně chřadnout.

Nevíte jak se mají pěstovat orchideje? Tak se podívej na článek orchidej pěstování, kde je to podrobně popsáno a rozebráno.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *