5. 11. 2010
Kategorie: Nezařazené, Recepty videa

Na nože ! na TV Prima

5. 11. 2010
Kategorie: Nezařazené, Recepty videa

Pořad Na nože! je nový pořad o vaření se Zdeňkem Polhreichem. V pořadu Na nože ! se soutěží o titul super šéfa a vítěž vyhraje 1 000 000 Kč.

Na nože ! – soutěž o nejlepšího kuchaře

Pořadá Ano šefe skončil a a na něho navázal nový koncept s názvem Na nože ! hlaví roli hraje opět Zdeněk Pohlreich. Jeho pomocníky v porotě je ještě Roman Vaňek z kulinářského institutu a Eva Filipová autorka několika úspěšných kuchařek. Pořad Na nože ! si dal za cíl vybrat toho nejlepšího kuchaře, na začátku byl strašný počet kuchařů, ale postupně se počty kuchařů v pořadu Na nože ! snižují. Na konci zůstane jen absolutní vítěž, který si odnesete také milion korun.

Na nože ! – první den je vždy boj o imunitu

1 den je vždy o tom, že soutěžící bojují první den o imunitu. Imunitu předtavuje zástěra, tu získá ten, který nejlépe splní úkol který je ten den zadaný. Úkoly jsou různé, často se něco vaří, nebo se něco upravuje, už se také pekl dort. Což nedopadlo moc dobře. Ten kdo získá imunitu nemůžete další den vypadnout a má tak jistotu, že bude dále pokračovat v soutěži Na nože !

Na nože ! – druhý den vyřazování

Druhý den se již jede na naostro a ostatní soutěžící soutěží o to kdo zůstane v soutěži. Zde je úkolem vždy připravit nějaké jídlo. Jídlo připravuje soutěžící buď sám nebo v týmu. V týmu se ukáže jak lidé umí spolupracovat a jak umí táhnout za jeden provaz.

Na nože ! – úspěšní soutěžící

Uvede 6 lidí, kteří se dostaly do poslední šestky v pořadá Na nože !

  • Iveta Fábešová
  • Robert Zatloukal
  • Jaroslav Havel
  • Lukáš Václavík
  • Petr Líska
  • David Valíček

Na nože ! – poslední díly online video ke zhlédnutí

Na nože ! 9 díl

Na nože ! 8 díl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *