18. 7. 2013
Kategorie: Reklamní články

Objevte chuť kvalitního vína! Můžete si ho nechat dovést!

18. 7. 2013
Kategorie: Reklamní články

Pokud patříte mezi milovníky vína a chcete si splnit sen o domácí vinotéce nebo vlastníte restauraci či penzion a chcete vašim návštěvníkům nabídnout lahodné víno, za kterým se k vám budou rádi vracet, můžete a to velmi snadno. Společnost Vinospol totiž přichází s jedinečnou nabídkou kvalitních vín rozličných druhů pro každého. Co je možné mít?

Milovníkům vína plní sny

Společnost Vinospol byla založena v roce 2004 a za své sídlo si zvolila obec Mutěnice – tedy jednu z nejvýznamnějších obcí České republiky, co se produkce vína týče. Ihned od svého začátku se společnost zaměřuje na dovoz a distribuci sudových vín. V jejich sortimentu najdete i vína lahvová, která jsou určena především pro soukromé odběratele.

Skvostná vína ze zahraničí i domácí produkce

Společnost Vinospol se specializuje na prodej vína, které pochází z mnoha různých evropských zemí. V nabídce jsou sudová vína především ze Srbska, Makedonie, Maďarska, Itálie, Španělska nebo také ze Slovenska. Vína distribuují v  KEG sudech, kubíkových nádržích tak také v cisternách a to podle přání zákazníka. Samozřejmostí je potom prodej vína a jeho dovoz po celé České republice. V nabídce jsou vína suchá, polosuchá i vína polosladká a sladká a to v mnoha různých odrůdách. V kategorii bílá sudová vína můžete vybírat například Veltlínské zelené, Rulandské šedé, Ryzlink, Tramín, Chardonnay a Pálava a další. Červená vína v odrůdách Svatovavřinecké, Cabernet Sauvignon, Merlot, Vranac, Frankovka a jiné a v kategorii růžových vín je v nabídce lahodná Frankovka rosé. Společnost Vinospol nabízí samozřejmě i lahvová vína z několika vybraných kolekcí jako je například Kolekce Hřiba & Robek 2011, Kolekce Hřiba & Robek 2010, Kolekce Tereziánské sklepy či Kolekce Kaple 1L. Lahvová vína lze koupit ve vinotékách nebo objednat v distribučních skladech.

Podle vašeho přání

Pokud si nebudete vědět s výběrem vína rady, nemusíte mít žádné obavy. Odborníci z Vinospol vám rádi pomohou a vyberou dokonalá sudová vína pro vás. Všem zákazníkům společnost nabízí i výpůjčku kompletního stáčecího zařízení sudových vín a to včetně odborné montáže.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *