19. 3. 2013
Kategorie: Reklamní články

Obnova střevní mikroflóry

19. 3. 2013
Kategorie: Reklamní články


Střevní mikroflóru je možné definovat jako velice složitou směs mirkorganismů, které pokud jsou v rovnováze, zaručují přirozené trávení bez jakýchkoliv problémů. Současný nezdravý styl mnoha z nás ale způsobuje, že naše střevní mikroflóra v rovnováze není a právě proto trpíme i zažívacími obtížemi. Cesta ke zdravému trávení přitom není vůbec složitá!

Laktobacily jako účinné řešení!

Mezi nejčastější projevy nerovnovážné střevní mikroflóry patří časté průjmy nebo zácpa, nadměrná plynatost, časté a opakované bolesti břicha a nepříjemné pocity v žaludku a to před i po jídle. Všemi těmito příznaky nám dává tělo najevo, že naše střeva nefungují správně. Rozhodně se nevyplácí tyto projevy podceňovat. Právě naopak – je nutné začít jednat – pokud se tak nestane, můžete si koledovat o nepříjemné a vleklé potíže. Cesta ke zdravé střevní mikroflóře je přitom velmi jednoduchá – postačí laktobacily.

Laktobacily jako prevence

Laktobacily jsou vlastně živé organismy (můžete je znát i pod pojmem probiotika). V trávicím traktu zdravého člověka jsou jich až stovky a jejich účelem je, zabránit škodlivým bateriím v množení. Pokud je laktobacilů málo – škodlivé bakterie se množí a tak vznikají i potíže s trávením. Nejlepším způsobem, jak si optimální množství laktobacilů ve střevech udržet je, konzumovat doplňky stravy právě s obsahem laktobacilů.

Existují doplňky stravy

Doplňky stravy obsahuje kromě laktobacilů i další 4 přírodní účinné látky. Jsou to například rostlinné enzymy Bomelain a papain, dále také látka Mentha piperita, která pomáhá odstraňovat napětí v hladkých svalech zažívacího traktu a také prebiotika. Jestliže máte s trávením problémy i vy, začněte jednat co nejdříve.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *