12. 11. 2010
Kategorie: Recepty videa

Prostřeno TV Prima

12. 11. 2010
Kategorie: Recepty videa

Prostřeno je pořadí o vaření, který se vysílá každý všední den na televizi TV Prima. Pořady o vaření jsou na Českých televizích v poslední době velmi oblíbené a také mají hodně diváků.

Pořad Prostřeno na TV Prima

Postřeno je pořad na TV Prima ve kterém soutěží vždy v 5 dnech 5 lidí o to kdo uvaří nejlépe a dostane od ostaních soutěžích nejvíce bodů a zvítěží a získá odměnu ve výši 25 000 Kč. Pořad svými komentáři vhodně doplňují Václav Vydra a Jana Boušková, jejich komentáře jsou opravdu povedené. Každý soutěžcí si ve svůj soutěžní večer připraví celkem 3 jídla a vlastní recepty. Obvykle to je polévka, hlavní jídlo a dezert.

Pořad Prostřeno TV Prima -soutěžcí vaří svoje recepty

Každý den, tedy vaří vždy jeden soutěžící. Začíná vždy přípravou surovin, takže jsi jde nakoupit potřebné suroviny a potraviny, které potřebuje na svá jídla, podle svých receptů. Po nakoupení surovin začně pomale s přípravou jednotlivých jídel. Můžete tedy sledovat jak soutěžící přípravují jednotlivá jídla a můžete si napsat recepty a pak si zkusit toto jídlo uvařit doma.

Pořad Prostřeno TV Prima – podávání jídla

Postupně také přijdou jednotlivé další hosté a postupně se usazují ke stolu. Hostitelka začne postupně podávat jednotlivé chody. Tedy neprve polévka a pak hlavní jídlo. Soutěžící průběžně hodnotí jak jim jídlo chutnalo a vyjadřují své názory. Po hlavním jídle je zábava, která si vždy má připravit hostitel. Po zábavě již následuje jen dezert. Poté již se lidé rozloučí a příští den to stejné absolvuje jiný soutěžící a tak je to celý týden. V pátek se vždy na konci dozvíte vítěze který získal výhru 25 000 Kč.

Prostřeno TV Prima Video – poslední díl + recepty

Prostřeno a TV Prima umisťuje svá vide i na Strem, můžete se tedy podívat na tomto místě na jednotlivé díly a poznat recepty. Tady jsou tedy poslední díly pořadu Prostřeno, který se vysílá na TV Prima.

Prostřeno TV Prima

Marie Šedivá (10.11.2010)

Dalibor Baletka (9.11.2010)

Alena Nováková (8.11.2010)

Ilona Hrabíková (5.11.2010

Michal Spišiak (4.11.2010)

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *