24. 10. 2014
Kategorie: Reklamní články

Prvotřídní španělská vína

24. 10. 2014
Kategorie: Reklamní články

Rádi byste inovovali ve Vaší restauraci jídelní lístek a rádi byste při tom vsadili na delikatesy ze Španělska? Objednejte si španělské delikatesy od firmy BMC Brno, která nabízí potraviny značky Bassta. Mezi její hlavní produktové kategorie patří nejen potraviny, ale také španělská vína. Španělsko náleží mezi přední producenty vína na světě a není tedy divu, že španělská vína disponují jedinečnou chutí a nezapomenutelnou vůní. Zejména červená vína pocházející ze Španělska jsou skutečně prvotřídní.

Platí to zejména pro vína z oblastí Rioja i Ribera del Duero. Mezi nejpěstovanější odrůdy španělských vín náleží Tempranillo, Ganacha, Syrah i Merlot. Za ochutnání rozhodně stojí červené víno Coto de Imaz Reserva ročníku 2008. Pro toto víno je charakteristická tmavě červená barva třešní. Po přičichnutí k tomuto vínu ucítíte vůni vyzrálých vín s vysokým extraktem připomínající přezrálé višně. Víno Coto de Imaz Reserva chutní po třešních s čokoládou v alkoholu. Kvalitu tohoto vína vyjadřuje také ocenění stříbrnou medailí VinoForum Pardubice z roku 2007 i Prague Gold Prague Wine Trophy, ČR, 2013.

Kromě kvalitních vín můžete u společnosti BMC Brno objednat olivy, olivové oleje i jiné alkoholické nápoje. Váš alkoholový nápojový lístek můžete obohatit o brandy, likéry i pivo. Konkrétní nabídku naleznete na této webové adrese www.bmcbrno.cz. Na této webové adrese si můžete objednat delikatesy ze Španělska v podobě džemů, mandlí, paštik i vařenou šunku. Vaši hosté si mohou pochutnat rovněž na turrónu, který představuje tradiční španělskou cukrovinku vyrobenou z mandlí a vaječného žloutku.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *