19. 8. 2013
Kategorie: Reklamní články

Vyberte si krb podle vašich představ

19. 8. 2013
Kategorie: Reklamní články

Krby dokáží vdechnout domovu příjemnou atmosféru. I v současné době je o krby velký zájem. Díky moderním technologiím i rozmanitosti designů si lze pořídit krb skutečně kamkoliv.

Společnost Krbystyle: Odborník na krby

Ať už máte jasno, jaký krb bude pro váš interiér nejlepší, nebo teprve hledáte inspiraci, podívejte se na nabídku krbů společnosti Krbystyle. Jde o společnost, která se zaměřuje na komplexní řešení realizace krbů. Kromě profesionality a garance kvality budete mít jistotu osobitého a jedinečného designu, jenž skutečně zapadne do vašeho interiéru.

Díky tomu, že společnost spolupracuje s mnohými dodavateli, nabízí svým zákazníkům široké spektrum rozmanitých krbů i příslušenství. Zboží si můžete prohlédnout i v kamenné prodejně v Praze. O kvalitně nabízených produktů a služeb společnosti svědčí ocenění od firmy Brunner „prodejce roku“, kterou získala za rok 2012.

Rozmanitá nabídka krbů a kamen

A z jakých konkrétních řešení můžete vybírat? V katalogu firmy Krbystyle na vás čeká nabídka různých krbových kamen, topenišť, bio krbů, exklusivních krbů a dalšího příslušenství, např. koše na dřevo, další designové nádoby atd. Vše je od renomovaných dodavatelů.

Pokud si nejste jisti, jaký krb bude pro vás nejlepší, poskytne vám firma odborné rady.

Biokrby od společnosti Krbystyle

Lidé většinou vědí, co si představit pod pojmy „krb“ či „krbová kamna“. Možná se ale nevyznáte v moderní nabídce krbů a nic vám neříká pojem biokrb.

Biokrby jsou oblíbenou alternativou klasických krbů, která se zpravidla vyznačuje velmi pěkným designem, ale především tím, že pro své fungování nepotřebují instalovat komín. Je totiž na biolíh, jehož spalováním nevznikají žádné zplodiny v podobě kouře či tuhých částeček. Proto si biokrb můžete pořídit i do bytu. Podívejte se na jejich nabídku, nebo dáte přednost jinému krbu?

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *