17. 9. 2011
Kategorie: Reklamní články

Zdravá výživa – jak může vypadat jídelníček

17. 9. 2011
Kategorie: Reklamní články

Spousta lidí už pochopilo, že by se měli zaměřovat především na kvalitní zdravou stravu.

Zdravá výživa zlepšuje život

Zdravá výživa má na naše tělo hned několik pozitivních účinků. Naše tělo bude méně zatěžováno různými škodlivinami z nekvalitních potravin. Díky zdravé stravě budete mít také více energie a budete se cítit celkově lépe a budete mít o hodně více sil. Zdravá strava také prospívá zdraví, většinou dnes běžných nemocí má svoji hlavní příčinu v špatně stravě. Je tedy třeba se zaměřit na kvalitní zdravou stravu. Je třeba se vyhýbat hlavně jednoduchým cukrům a bílé mouce. Jezte také co nejméně upravované suroviny. Na snídani je třeba ideální bílý jogurt Holandia + ovesné vločky. Je také důležité do své stravy zařazovat dostatet zásaditých potravin, podívejte se na zásadité potraviny seznam, tam to všechno najdete v pěkném přehledu.

Můžete použít bylinky

Některé jídla je dobré ochutit bylinkami. V článku s názvem bylinky a jejich použití najdete správné využití jednotlivých bylinek a rostlin.

Mnoho lidí si také myslí, že mléko patří mezi zdravé potraviny. Podle mě tomu tak není. A toto tvrzení je více než sporné. Spousta lidí má také alergie na kravské mléko, takže po požití mléko nebo mléčných výrobků se u nich projeví četné zažívací problémy.

Ve svém jídelníčku by jste měli mít i zásadotvorné potraviny. Jsou to potraviny s převahou zásad.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *